Dwudniowy Bożonarodzeniowy kiermasz charytatywny, który tym razem odbył się w dwóch naszych szkołach na ulicy Wrocławskiej i Leśnej, zakończyliśmy wielkim sukcesem. Zebraliśmy kwotę 6869,80 zł, którą przekazujemy Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Nie byłoby jednak tych pięknych ozdób, bombek, stroików, kartek i wypieków gdyby nie wspaniali uczniowie i ich rodzice, którzy uczestniczyli w warsztatach świątecznych, a także przygotowywali ozdoby w domu. Dziękujemy z całego serca w imieniu naszym oraz podopiecznych fundacji. Chcemy także podziękować naszym wspaniałym wolontariuszom, którzy pomagali w organizacji kiermaszu i sprzedaży, a także wszystkim pracownikom szkoły.

To był wspaniały czas, pełen pozytywnych wrażeń i wielu otwartych serc.

Jednocześnie 15 grudnia zakończyła się akcja pomocowa pod nazwą “Akcja Wsparcia” pod patronatem Pana Wójta Wojciecha Błońskiego, w której także braliśmy udział. Przez dwa tygodnie zbieraliśmy dary dla najbardziej potrzebujących rodzin w naszej gminie. Finałem akcji 18 grudnia było dostarczenie paczek do rodzin. My jako szkoła wraz z wolontariuszami z klasy 7 dostarczyliśmy paczki do rodzin w Wilczycach.

Był to dla nas ogromny zaszczyt i wielka radość, być częścią tej wyjątkowej inicjatywy. Bez Państwa wkładu w to wydarzenie, nie byłoby takiej możliwości. Bardzo dziękujemy za odzew i wsparcie.

Wszystkim życzymy Wesołych Świąt