Dnia 2 lutego 2018 r. odbył się bal karnawałowy. W tym dniu cała sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Wśród dzieci z grupy przedszkolnej „Sówki” były księżniczki Elzy, kotek, rycerz, transformers, piraci, motylki, wróżki, elf, iphone, piłkarze, tancerka flamenco, policjant, czerwone kapturki, wilk, a nawet postać z minecraft! Natomiast wychowawczyni grupy – p. Asia, udowodniła, że jest wspaniałą czarownicą 😉

Gry i zabawy na sali prowadzone były przez profesjonalnego wodzireja z pomocą wychowawców klas. Konkursy i zabawa przy tanecznej muzyce sprawiły, iż wszyscy bawili się doskonale.

Na koniec zabawy „Sówki z zerówki” czekała niespodzianka przygotowana przez ich wychowawczynie – zdrowy poczęstunek, który dodał uczniom wiele energii i chęci do karnawałowego szaleństwa. Po poczęstunku „Sówki z zerówki” udały się na profesjonalną sesję zdjęciową, aby upamiętnić swoje karnawałowe przebrania.

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się – bardzo serdecznie dziękujemy.