Na prośbę Dolnośląskiego Kuratora Oświaty, przesyłamy Państwu ofertę wakacyjnych obozów dla dzieci i młodzieży:

Międzynarodowy Instytut MSK Akademie zaprasza dzieci i młodzież od 7 do 16 roku życia na Edukacyjne Wakacje pełne wrażeń i nowych doświadczeń. MSK to Muzyka, Sport i Kultura. Na tych trzech filarach opiera się program obozów, które mają charakter warsztatowy. Tutaj uczestnicy mają zajęcia sportowe, muzyczne lub taneczne, które prowadzone są przez wybitnych pedagogów, tancerzy i artystów. Dzieci integrują się na płaszczyźnie muzycznej, zawierają nowe znajomości, które szybko łączy wspólna pasja. Lato z MSK to niezapomniane wakacje, gdyż są spędzone aktywnie, produktywnie i kreatywnie. Program obejmuje m.in.: naukę choreografii do popularnych utworów, prawdziwy Voice Band, zajęcia z emisji głosu, zajęcia rekreacyjno-sportowe i dużo innych atrakcji! Zapraszamy WSZYSTKIE dzieci - nawet te, które nigdy nie miały styczności z zajęciami tanecznymi czy muzycznymi/wokalnymi. Celem jest inspirowanie dzieci do nauki, wzbudzanie nowych zainteresowań i mobilizowanie do działania. Na lato 2022 zaplanowane są trzy terminy takich wydarzeń:
• 03 - 10.07.2022 oraz 10.07 - 17.07.2022 w Łagowie na Pojezierzu Lubuskim
• 31.07 - 09.08.2022 w Pogorzelicy nad Morzem Bałtyckim Do kadry należą pełni energii, wykwalifikowani wychowawcy, wykształceni muzycy, trenerzy wokalni i instruktorzy tańca.

Ze szczegółową ofertą wyjazdów można zapoznać się tutaj: https://pl.mskakademie.de/ Jak wyglądają wrażenia uczestników z poprzednich edycji? Zapraszamy na nasz kanał YouTube: https://youtu.be/wm_IU6TCUDs https://youtu.be/F6IgmsnvIbc https://youtu.be/AHhRxX0ynyQ Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu! +48 512 107 102 info@mskakademie.de