Szanowni Państwo,

W dniu dzisiejszym w związku z licznymi przypadkami zakażenia w naszej szkole wirusem SARS-CoV-2 oraz bardzo dużymi brakami kadrowymi (wielu nauczycieli przebywa na zwolnieniach lekarskich i czeka na wyniki) po uzgodnieniu z PSSE we Wrocławiu i za zgodą organu prowadzącego, zostają zawieszone zajęcia w klasach I-IV i w oddziałach przedszkolnych w terminie 22-26 października 2020 r. Oznacza to, że w najbliższych dniach (czwartek, piątek i poniedziałek) szkoła będzie organizowała naukę w formie zdalnej. W dalszym ciągu nie będzie również dowozów. W załączniku znajduje się zarządzenie dyrektora w sprawie zawieszenia zajęć.

W wyjątkowych sytuacjach dla dzieci, których rodzice nie będą mieli w tych dniach możliwości sprawowania opieki nad dziećmi, w uzgodnieniu z Sanepidem, w szkole zostaną uruchomione zajęcia opiekuńcze.

Bardzo prosimy rodziców o zgłaszanie potrzeby opieki nad dzieckiem w szkole w najbliższych dniach poprzez wypełnienie poniższej ankiety dzisiaj do g. 20:00.

Wypełnienie formularza jest równoznaczne z zapisaniem dziecka oraz z zamówieniem dla niego posiłków na ten dzień. Uczniom niezapisanym posiłki zostaną odwołane automatycznie i nie trzeba tego zgłaszać do sekretariatu.

Szczegółowe informacje na temat organizacji nauki zdalnej otrzymają Państwo dzisiaj w osobnej wiadomości.

LINK DO ANKIETY

zarządzenie dyrektora