Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera.
Jest to również okazja do wspólnego kolędowania. Taki radosny i świąteczny nastrój zapanował dnia 20.12.2018 w grupie przedszkolnej „Biedronki”, gdzie prawie wszystkie biedroneczki spotkały się wspólnie ze swoimi rodzicami, aby zaprezentować swoje umiejętności wokalne podczas wspólnego „Kolędowania”. Smaku dodał fakt, że umiejętnością wokalnym towarzyszył akompaniament gitary – przygrywała nam mama Jasia – p. Konstancja ☺ Pomagała tez na skrzypcach nasza koleżanka – p. Marianna.
Tego dnia Biedroneczki miały również okazję zademonstrować swoim rodzicom swój repertuar piosenek świątecznych ☺
„Uważam, że takie spotkanie podczas rodzinnego kolędowania jest wspaniałą okazją do wysłuchania wspólnego śpiewu naszych dzieci z Biedronek” – powiedziała na koniec jedna z mam. „Co więcej – jest to kultywowanie tradycji wspólnego kolędowania w okresie Świąt Bożego Narodzenia” – dodała. Dziękuję wszystkim rodzicom za przybycie i stworzenie przemiłej, świątecznej atmosfery. Korzystając z okazji życzę wszystkim niech Wam święta miłe będą, dźwiękiem śpiewu i kolędą. ☺