Miło nam poinformować o sukcesie naszego ucznia Eryka Sicińskiego w Mistrzostwa Dolnego Śląska w Lekkiej Atletyce Juniorów i Juniorów Młodszych, które odbyły się 14 maja br.!!! Brązowy medal Mistrzostw i życiówka! Rewelacja!

Również nasza Absolwentka Marysia Mularczyk uzyskała super wynik! Wielkie gratulacje i życzymy kolejnych medali i życiówek!

 

“Mistrzostwa Dolnego Śląska w Lekkiej Atletyce Juniorów i Juniorów Młodszych w Bogatyni już za nami. […] Zaczęli kulomioci. Michał Juszczyk i Eryk Siciński w kuli 5kg. Obaj weszli do finałowej ósemki i dali z siebie wszystko. Równe próby i pobite życiówki na otwartym stadionie. Eryk Siciński wynikiem 12.96m zdobywa brązowy, a Michał Juszczyk z 12.94m na czwartym miejscu. Mistrzostwa to właśnie to miejsce gdzie należy bić rekordy życiowe. Chłopaki to zrobili i za to im respekt. Po nich Marysia Mularczyk i Gabrysia Jastrzębska w kuli 3kg. Obie w finale i ostatecznie Gabrysia kończy na 6 a Marysia na 7 miejscu. Marysia zrezygnowała z 3 prób finałowych, gdyż równolegle startowała w oszczepie 500g, po finałowej serii została 5 oszczepniczką DŚ. Warto dodać że bardzo mocny wiatr utrudniał rozgrywanie tej konkurencji.” (relacja P. Henryk Benkowski)