W dniu imienin Mikołaja, nasze zeróweczki odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. To nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ! Pomimo braku białego puchu, jak co roku przybył do nas na czas. Dzieci już od samego rana nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku jego dzwonka!
Spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Biedronki zaśpiewały i zatańczyły swój układ taneczny do zimowej piosenki, której nauczyły się specjalnie na tą okazję. Przeszły też kilka zadań testowych, aby pokazać Mikołajowi, że prezent naprawdę im się należał. Sówki również przygotowały dla Mikołaja piosenkę.
Po zakończonym występie i krótkiej wymianie zdań, w czasie której nasi podopieczni obiecali, że będą się starali zachowywać grzecznie w domu i w przedszkolu, Święty Mikołaj wręczył dzieciom podarunki. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!