W dniu dzisiejszym uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Konkursie Piosenki Obcojęzycznej w Łozinie.

Poziom konkursu był na prawdę wysoki, a nasi młodzi muzycy zostali docenieni i dostrzeżeni przez Jury.

Zaszczytne drugie miejsce zajęła Weronika Andrecka, która zaprezentowała się piosenką “Hallelujah” Leonarda Cohena.

Weronice towarzyszył niezastąpiony WilczyBand, którego członek Michał Stepień odebrał również specjalne wyróżnienie. Pozostali nasi wykonawcy: Natalia Michaś- saksofon i Aleksander Szyszkowski- dzwonki chromatyczne, towarzyszyli Weronice z pełnym profesjonalizmem operując barwami instrumentów i pokazując radość wspólnego muzykowania.

Naszą szkołę w konkursie reprezentowały również Julia Szlęk, Anna Krzyszycha i Natalia Michaś, które samodzielnie opracowały piosenkę “I can’t feel my face” The Weeknd na trzyosobowy zespół wokalny.

Przy klawiszach towarzyszył im niezawodny Michał Stepień, który ponownie zachwycił publiczność perkusyjnym potraktowaniem instrumentu i całkowicie fascynującą improwizacją. Występ został przyjęty z wielkim entuzjazmem przez publiczność, co było dla naszego tercetu wielkim uznaniem dla włożonej pracy i talentu. Tak trzymać dziewczyny !

Wielką satysfakcją było współzawodniczyć z innymi artystami, którym serdecznie gratulujemy miejsc i laurów, tym bardziej jesteśmy dumni z naszych uczniów, że tak dobrze poradzili sobie ze sceniczną konkurencją i wspaniale się zaprezentowali . Wszystkim serdecznie dziękujemy.