Dziś odbył się w naszej szkole Gminny Przegląd Kabaretów Szkolnych, który honorowym patronatem objęli: Pani Iwona Agnieszka Łebek – Wójt Gminy Długołęka oraz Pan Michał Gawliński z Kabaretu Neo-Nówka.
Na przegląd zgłosiły się reprezentacje wszystkich naszych gminnych gimnazjów, które swoją wspaniałą grą wzbudzały wielokrotnie salwy śmiechu na sali. Nasi koledzy z Łoziny wspaniale sparodiowali znany skecz „U lekarza” (ach ten koń ). Było również niezapomniane „Dyktando” w wykonaniu przedstawicieli z Borowej, świetna gra aktorska i wspaniała piosenka „DługiejMęki” z Długołęki, „Dobosz” z Siedlca czy trudy kręcenia scen filmowych w wykonaniu naszych gości z Brzeziej Łąki Super! Dziękujemy Wam bardzo serdecznie, że poświęciliście swój czas i dzięki Wam wspaniale się bawiliśmy.
Nie sposób zapomnieć o naszych artystach Dominik w skeczu „Pralka” – jeszcze się śmiejemy. Mateusz wyznający płomienną miłość – jeszcze nas uszy bolą. Marcela, Paulina, Zuzia we wspaniałej piosence i wreszcie Kuba, Michał, Bartek, Kamil i Damian w skeczu „Państwa, miasta” – rewelacja. No i oczywiście nasi prowadzący: Emilka i Grześ – profesjonaliści w każdym calu!
No i nasi goście Pani Wójt Iwona Agnieszka Łebek z pełnymi koszami upominków, Pan Michał Gawliński z kabaretu Neo-Nówka – godzina robienia zdjęć pamiątkowych i rozdawania autografów.
Był to niezapomniany, pełen humoru i zabawy wieczór.