[et_pb_section fullwidth=”on” background_color=”#835fb3″ inner_shadow=”on” parallax=”off”][et_pb_fullwidth_header admin_label=”Nagłówek strony” title=”Wolontariat” background_layout=”dark” text_orientation=”left” /][/et_pb_section][et_pb_section][et_pb_row][et_pb_column type=”3_4″][et_pb_text admin_label=”Text” background_layout=”light” text_orientation=”left”]

WOLONTARIAT  W NASZEJ SZKOLE

 

PODZIĘKOWANIE OD GOPS DLA SZKOŁY, UCZNIÓW I RODZICÓW ZA UDZIAŁ W ŚWIĄTECZNEJ MOCY WSPARCIA

podziękowanie– KLIKNIJ

ŚWIĄTECZNA MOC WSPARCIA!

Samorząd Uczniowski zachęca wszystkich do udziału w gminnej akcji charytatywnej “Świąteczna MOC wsparcia”. Produkty i kartki dla potrzebujących będziemy zbierać w dniach 10-15 grudnia w sali nr 10. Szczegóły akcji znajdują się w załącznikach poniżej.

zbiorka

 

swiateczna-moc-wsparcia

RYSUJEMY DLA NATALKI!

W październiku uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do akcji “Rysujemy dla Natalki”. Przedszkolaki i uczniowie wykonali piękne prace plastyczne, które zostały przekazane do Szkoły w Mirkowie. Rysunki można licytować na profilu facebookowym:

https://www.facebook.com/groups/RysowanieDlaNatalki/

 

ZBIÓRKA DLA KUBY WITKOWSKIEGO

Otrzymaliśmy z Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową protokół zbiórki pieniędzy w naszej szkole na leczenie Kuby Witkowskiego!
Zebrana kwota to 1196,15 zł. ! 😀

Pokazaliśmy, że jesteśmy małą szkołą WIELKICH ❤️❤️❤️❤️

Dziękujemy wszystkim darczyńcom !!!

[/et_pb_text][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_4″][et_pb_sidebar admin_label=”Menu boczne-uczniowie” orientation=”right” area=”et_pb_widget_area_5″ background_layout=”light” /][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]