Szanowni Państwo,

 

W dniu dzisiejszym w związku z kolejnymi przypadkami zakażenia w naszej szkole wirusem SARS-CoV-2 (do obecnej chwili koronawirusa zdiagnozowano u 10 pracowników i 2 uczniów, w tym w ostatnich dniach u nauczyciela przedszkola oraz u pracowników mających kontakt ze wszystkimi klasami 1-4) po uzgodnieniu z PSSE we Wrocławiu i za zgodą organu prowadzącego, zawieszenie zajęć w klasach I-III i oddziałach przedszkolnych zostaje przedłużone do 30.10.2020 r. Natomiast klasy IV objęte są dalszym kształceniem zdalnym (do 8.11.2020) na podstawie decyzji MEN.

Oznacza to, że do końca tego tygodnia szkoła będzie organizowała naukę w formie zdalnej. W dalszym ciągu nie będzie również dowozów.

W bardzo wyjątkowych sytuacjach dla dzieci, których rodzice nie będą mieli w tych dniach możliwości sprawowania opieki nad dziećmi, w uzgodnieniu z Sanepidem, w szkole zostaną uruchomione zajęcia opiekuńcze. Bardzo prosimy rodziców o zgłaszanie potrzeby opieki nad dzieckiem w szkole w najbliższych dniach poprzez wypełnienie poniższej ankiety dzisiaj do g. 20:00:

link do ankiety 

Wypełnienie formularza jest równoznaczne z zapisaniem dziecka oraz z zamówieniem dla niego posiłków na ten dzień. Uczniom niezapisanym posiłki zostaną odwołane automatycznie i nie trzeba tego zgłaszać do sekretariatu.

Na szkolnej stronie oraz w plikach szkoły pojawią się dzisiaj zaktualizowane zasady nauczania zdalnego na ten tydzień.

Informujemy również, że dla rodziców, którzy chcieliby skorzystać z zasiłku opiekuńczego nad dzieckiem do lat 8, sekretariat szkoły wydaje stosowne zaświadczenia o zawieszeniu zajęć. Zaświadczenia wydajemy osobiście lub wysyłamy na maila – w tym celu prosimy o widomość na szkola@spwilczyce.com.pl

 

Z poważaniem,

Monika Kowalczyk