12 czerwca 2019 roku w grupie przedszkolnej „Biedronki” obchodzono „Dzień Rodziny” jako połączenie Dnia Matki oraz Dnia Ojca, ale na który może przybyć również ukochana babcia, jak i ukochana ciocia.

Przedszkolaki już od dłuższego czasu przygotowywały się pilnie do występu artystycznego przed rodzicami, którym chciały wyrazić swoją ogromną miłość i wdzięczność rodzicom za ich trud, oddanie i poświęcenie, jakie wkładają w codzienną opiekę i wychowanie nad nimi. Podczas występu „Biedronki” prezentowały swe talenty recytatorskie i wokalne, budząc zachwyt w oczach najbliższych. Na koniec występu wręczyły swoim najbliższym samodzielnie wykonane drobne prezenty.

Wykorzystując okazję „Biedronki” podziękowały sobie nawzajem za wspólnie spędzony czas w przedszkolu w tym składzie, ponieważ w przyszłym roku szkolnym połowa z nich pójdzie do I klasy szkoły podstawowej. Przy wykonywaniu piosenki „Ogniska już dogasa blask” niejednej Biedronce uroniła się łezka! Pani wychowawczyni też ledwie powstrzymywała łzy. Następnie wychowawczyni grupy wyświetliła prezentację multimedialną z całego roku szkolnego i wszystkich wydarzeń, wycieczek czy występów Biedronek. Były śmiechy, zachwyty, łzy i miłe wspomnienia.

Dalsza cześć „Święta Rodziny” miała charakter biesiadny. Gwar, śmiech
i radość słychać było w całym przedszkolu. W czasie biesiady wszyscy mogli zasmakować pysznych domowych ciast przygotowanych na tę okoliczność przez Rodziców.

Dziękuję wszystkim za wspólną zabawę, miłą atmosferę oraz zaangażowanie w przygotowanie uroczystości.

Wychowawca – Joanna Jaworska