Nawet środek zimy nie jest w stanie powstrzymać naszych mieszkańców przed zabawą podczas tegorocznych balów seniora. Wczoraj w Wilczycach odbył się kolejny z nich, a sala dosłownie pękała w szwach.

Uroczysty bal seniora to już tradycja i wydarzenie na stałe wpisane do kalendarza wielu wilczyckich seniorów, a frekwencja z roku na rok jest coraz większa. Tu zawsze jest atmosfera, która czaruje, niesamowita energia, uśmiechnięte twarze, radość, błysk w oczach i chęć do zabawy. Nie ma się czemu dziwić, bal to doskonała okazja na spotkanie się z bliskimi przy wspólnym, biesiadnym stole oraz do zabawy tanecznej.

Poza licznie przybyłymi seniorami nie zabrakło na balu gości specjalnych – swoją obecnością zaszczycił Wójt – Pan Wojciech Błoński wraz z małżonką  oraz Radni Gminy Długołęka.

Po przywitaniu się z przybyłymi gośćmi przez wójta i dyrekcję szkoły przyszedł czas na zabawę taneczną. Do tańca przygrywał zespół Dexter. Na pierwsze pary nie trzeba było długo czekać, w ciągu kilku minut na parkiecie nie było już wolnego miejsca. Wilczyccy seniorzy po raz kolejny udowodnili, że tak fantastycznie, energicznie i radośnie jak oni, nie bawi się nikt.

Uroczystość w Wilczycach była piękna, ale niestety miała jeden mankament… czas płynął zdecydowanie za szybko!

Słowa największego uznania dla organizatorów, a przede wszystkim dla pani dyrektor Iwony Gradzik, która udowodniła, że Wilczyce są obowiązkowym punktem balów seniora. Dziękujemy również wszystkim gościom za przybycie i doskonalą zabawę. Jak na dłoni widać, że wszyscy wciąż jesteście młodzi duchem 🙂